Durszlak.pl
Blog > Komentarze do wpisu

Just keep running

Biegam od niedawna - minął jakiś miesiąc, a naprawę bardzo to lubię. Postanowiłam nadać temu jakiś konkretniejszy plan: obowiązkowo 3x w tyg. biegi. Dni obojętne, jak mi będzie pasowało, może być jeden po drugim, a może być też z przerwami. Tydzień pierwszy liczę od teraz (tyle, że będą 2 biegi, bo jutro wyjeżdżam - jednak też spędzę ten czas na sportowo). 

Na razie mam tę samą trasę, jedynie czasami kiedy mam ochotę pobiegać dłużej gdzies tam jeszcze zakręcam w boczne uliczki. Mój pierwszy bieg - poszło o ile dobrze pamiętam 4,3km (+ jakieś 7km marszu), przy kolejnym było już znacznie lepiej - coś ok. 6km (reszta marsz) i tak stopniowo szło w górę, przez ostatnich pare razy utrzymując się na 8km, aż do wczoraj - 8,9km (reszta marsz). Do tej pory miałam jedną "wpadkę" - pierwszy raz kiedy tak się źle czułam, że nie dałam rady zrobić tych moich 8km. Na szczęście już jest ok.

Biegam w butach Reebok Easytone. Kupiłam je dużo wcześniej, a nie z myślą o tym sporcie. Wspaniale mi się w nich chodzi, są miękkie od środka, nie obcierają, a do tego - moim zdaniem - są ładne. Miałam okazję przetestować je zarówno na spacerach, "w życiu codziennym", podbiegach do tramwaju, jak i moich biegach oraz na zajęciach fitnessu - wszędzie mi odpowiadają. Zaznaczę jednak, że jak poszłam na fitness w trampkach to moje nogi były znacznie mniej zmęczone (po prostu nie czułam tam mięśni) niż w tych butach. Nie wierzę w reklamy czy akcje promocyjne, a jednak w przypadku tych butów coś jest na rzeczy, bo mięśnie faktycznie lepiej pracują :)

 

 

czwartek, 13 czerwca 2013, smacznienadiecie

Polecane wpisy